Olle Bonniér, " Lång dags färd mot natt"

357730

OLLE BONNIÉR (född 1925), Lång dags färd mot natt, signerad Olle Bonniér, gouache, 74x54 cm
Proveniens: Orginalet till en affisch till FOLKAN´s föreställning 1980, Numrerat teaterprogram medföljer.

Ändringar/tillägg
O

Rum 1

Olle Bonniér,

Budhistorik (4 bud)

2322942
4 200
2315237
2313569
2313196
1 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.