Vitrinskåp 1800-tal

357729

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, med inredning av hyllor och medaljfack´, höjd 186, 63x44 cm

Saknar större delen av myntlådorna, senarar beslysning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Vitrinskåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

2299345
450
2287193
2286606
2285259

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.