Orientaliska pallar och bord

357728

SOFFBORD med lös glasskiva, 6 PALLAR, 1900-talets mitt, skuren trädekor med kinsesiserande motiv, delvis bemålat, bordets höjd 51, 120 x 80 cm, pallarnas höjd 35 cm

Ytskador, färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 8

Orientaliska pallar och bord

Budhistorik (27 bud)
2298136
1 900
2298134
1 800
2298123
1 700
2298132
1 700
2298123
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.