Byrå gustaviansk stil

357726

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första del, fanerad, 3 lådor, beslag i mässing, snedställda hörn, höjd ca 90, 107 x 48 cm

Slitage, sprickor, fanerskador, renoverad, ett ben löst

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
2296431
1 300
2295897
2296430
2295897
2295619
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.