Roberto Matta färgetsning

357719

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, XI/XXV, bladmått ca 67x51 cm

Tavelvagn 30

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (16 bud)
2297887
2 800
2289346
2 600
2297886
2 600
2289346
2 400
2280819

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.