Lennart Jirlow, litografi

357718

LENNART JIRLOW (född 1936): "Ateljén/L´Atelier", signerad L. Jirlow, numrerad 256/380, färglitografi, Arches, 46x55 cm;
Tryckt hos Fernand Mourlot, Paris, Editions Linnaeus
Skador: gulnad

Tavelvagn 5

Lennart Jirlow, litografi
Budhistorik (10 bud)
2330776
1 300
2328842
2328727
2328408
2325702
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.