Roberto Matta färgetsning

357717

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, XVIII/XXV, bladmått ca 67x51 cm

Tavelvagn 30

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (19 bud)
2299099
3 600
2298472
3 400
2297048
3 200
2298471
3 200
2297048

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.