Oidentifierad konstnär

357713

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Pråmar vied Seine, otydligt signerad, ca 38x60 cm

Krackeleringar, retuscher, kanter med färgbortfall

Fack 7

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
2298696
500
2298646
450
2298022
2283440
2280784

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.