Bordslampfot alabaster

357712

BORDSLAMPFOT, alabaster, 1900-talets förra hälft, höjd exkl. fattning 43 cm, höjd inkl. skärm ca 69 cm

smärre skador

Diverse

Rum 7

Bordslampfot alabaster

Budhistorik (9 bud)
2312292
1 800
2312287
1 700
2312191
1 600
2311454
2311452

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.