Hallbyrå England

357687

HALLBYRÅ, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skrivskiva, höjd 65, 46x30 cm

Ytskador

Rum 8

Hallbyrå England

Budhistorik (17 bud)
2298582
1 800
2298525
1 700
2298525
2298575
2298525
850

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.