Frieriet

357678

JOHAN ZACHARIAS BLACKSTADIUS (1816-1898): Frieriet signerad J Z Blackstadius, akvarell, ca 35x24 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 31

Frieriet

Budhistorik (3 bud)

2290990
2282738
2280804
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.