Corneille

357665

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille 89, numrerad 84/200, färglitografi, bildyta ca 65x50 cm

Fack 42

Corneille
Budhistorik (26 bud)
2299432
3 800
2299426
3 600
2299418
3 400
2299385
3 200
2298936

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.