Karmstolar

357664

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, klädda i Josef Franks tyg, höjd 43 cm

Lagningar, slitage

Rum 19

Karmstolar

Budhistorik (20 bud)
2298857
3 200
2298855
2288190
2 800
2295539
2 800
2288190
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.