Nattduksbord

357661

JOSEF FRANK, nattduksbord, 1 par, Svenskt Tenn, modellnummer 914, fanérat i mahogny, sargen med låda, draghandtag i mässing, höjd ca 56, 65x40 cm
HISTORIK: Detta objekt valdes ut av Estrid Ericson för en villa i Bromma 1972

Ytskador, krackeleryrer, enstaka fläckar

Rum 22

Nattduksbord

Budhistorik (34 bud)
2298583
8 800
2298606
8 600
2298583
8 400
2298601
8 200
2298583
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.