Kannor 1900-talets början

357655

KANNOR, 5 st, 1900-talets början, s.k. koboltporslin, olika modeller, höjd ca 14-18 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 13

Kannor 1900-talets början

Budhistorik (1 bud)

2280920
2016-01-25 09:29:10

2016-02-01 kl 21:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.