Köksbänk

357654

KÖKSBÄNK, med stenskiva, 1900-tal, ek, 2 lådor i sargen, hylla, höjd 76, 87x43 cm

Slitage

Rum 4

Köksbänk

Budhistorik (34 bud)
2298198
3 400
2298194
3 200
2297463
2298192
2297463
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.