Jim Butler - glastryck

357652

JIM BUTLER (USA, född 1956): "Selection from fall collection", signerad och daterad Jim Butler -05, 7/10, glastryck (vitrography), pappersyta 56x76 cm; oramad

Visas på begäran.

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 9

Jim Butler - glastryck
Budhistorik (2 bud)

2298965
2281210

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.