Charles Hoguet tillskriven olja på pannå

357645

CHARLES HOGUET (1821-1870), tillskriven: Kustvy med fiskebåtar, skiss daterad 1856, olja på pannå, 14x21,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Monter 13

Budhistorik (2 bud)

2296337
750
2294092
700

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.