N Asplund oljemålning

357638

NILS ASPLUND (1874-1958): Norrländskt landskap, signerad och daterad Nils Asplund 1942, olja på duk, 70x87 cm

Fack 36

N Asplund oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2297784
900
2297096
850
2297096
750
2297065
700
2297095
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.