Spelbord

357636

SPELBORD, rokostil, 1800-tal, fanérat i alm, lådor i sargen höjd 76, 86x44 cm

Skador, lagningar, renoverat

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 15

Spelbord

Budhistorik (13 bud)
2298868
900
2298867
850
2298863
2298862
750
2298861
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.