Byrå

357635

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början, fyra lådor, fanerad i mahogny, draghandtag och fothylsor i mässing, höjd 92, 108x51 cm, nyckel finns

Fanérskador, 2 draghandtag saknas

Rum 5

Byrå

Budhistorik (8 bud)
2298180
2 600
2295629
2295569
2291692
650
2283018
600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.