Takampel

357634

TAKAMPEL, 1800-talets första hälft, för 5 ljus, i förgylld och patinerad brons, höjd 30 cm exklusive kedja

Belysning, Ljuskronor

Rum 12

Takampel

Budhistorik (4 bud)

2295572
2293511
2282380
2281052

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.