Ytterfoder

357626

YTTERFODER, majolika, Rörstrand, omkring 1900, märkt Rörstand GF, höjd 23, diameter ca 22 cm

Sprickor, krackelyr, lagningar

Keramik/Porslin

Rum 7

Ytterfoder

Budhistorik (6 bud)
2298491
550
2298489
500
2298418
450
2290248
2297507

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.