Ljusstakar punschmuggar silver

357622

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, J.L.H, höjd ca 17 cm, PUNSCHMUGGAR, 6 st, silver, GAB, Stockholm 1950-tal, total vikt ca 205 g

En ljusstake ngt sned, fyllda, bruksslitage

Silver

Monter 13

Budhistorik (3 bud)

2297697
850
2296186
2288383
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.