Bokhyllor Bertil Frihagen

357602

BERTIL FRIDHAGEN, brännmärkt Frihagen Bodafors möbelfabrik 1961, fyra bokhyllesektion med skrivskiva, valnötsfanér, inredning med lösa lådfack, höjd 67+120cm, bredd 130 cm, djup 25-40 cm

Slitage, repor

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Design

Rum 12

Bokhyllor Bertil Frihagen

Budhistorik (56 bud)
2299046
8 200
2296900
8 000
2298790
7 800
2296900
7 600
2296810
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.