Klackring 18 k guld

357564

KLACKRING, 18 k guld, hematit, ringstorlek ca 20,5 mm, vikt ca 7,5 g

Sten med repor, ringskena med bucklor

Guld/Smycken

Klackring 18 k guld

Budhistorik (1 bud)

2289925
2016-01-28 23:48:03
900

2016-02-01 kl 19:32
Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.