Toiletteset 10 dlr

357539

TOILETTESET, 10 dlr, silver, 1900-tal, England, bestående av: kam, 2 borstar, flakonger

Slitage

Silver

Monter 25

Toiletteset 10 dlr

Budhistorik (9 bud)
2292055
950
2292054
900
2292053
850
2292052
2292051
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.