Samovar

357531

SAMOVAR, 1800-tal mitt, koppar, märkt Deane & co London Brudge, höjd ca 45 cm

Mindre bucklor

Diverse, Metall

Rum 7

Samovar

Budhistorik (16 bud)
2285293
2298197
2285293
1 400
2298195
1 300
2285293

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.