Ulf Wahlberg Los Angeles

357481

ULF WAHLBERG (född 1938): "Los Angeles", signerad Ulf Wahlberg 99, 213/230, färglitografi, bladmått 62x80 cm; oramad

Rum 9

Ulf Wahlberg Los Angeles
Budhistorik (12 bud)
2298422
1 600
2298388
2298406
1 400
2298388
1 300
2298308

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.