Ulf Wahlberg bilar

357479

ULF WAHLBERG (född 1938): (2) "Cadillac vid Granbergsdals hytta", Bilvrak, signerade och daterad Ulf Wahlberg -99, bladmått 43x60 resp 40x52 cm; oramade

Rum 9

Ulf Wahlberg bilar

Budhistorik (20 bud)
2299331
1 800
2299329
1 700
2299327
1 600
2299328
1 600
2299327

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.