Bengt Elde

357475

BENGT ELDE (född 1939): (2), Stockholm samt skärgård, signerade och numrerade, bildmått 44x58 cm

Rum 9

Bengt Elde

Budhistorik (16 bud)
2299178
2296833
2299162
2296833
1 600
2299160

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.