Carl Larsson Tema

357471

CARL LARSSON (1853-1919): Moses, etsning, signerad med initialer 28,5x21,5, I. 41,8 x 29,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Larsson Tema
Budhistorik (3 bud)

2313076
600
2312971
550
2303361
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.