Eva Zetterwall

357457

EVA ZETTERWALL (född 1941): (2), Figurkompositioner, signerade och numrerade, bladmått ca 76x55 resp 55x73 cm; oramade

Rum 9

Eva Zetterwall

Budhistorik (3 bud)

2298209
2298206
2298204
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.