Deborah Turbeville fotografi

357440

DEBORAH TURBEVILLE (USA 1932-2013): "Woman in the woods (In the Glass House)", signerad och daterad Deborah Turbeville 1978, printad 2011, fine art digital archive print, 33 x 43 cm
From a Clock Tower Exhibition, New York 1981

Oramad

Konst, Fotografi

Kundcenter

Deborah Turbeville fotografi

Budhistorik (2 bud)

2283655
5 000
2283324

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.