Henk Wognum

357354

HENK WOGNUM (Sverige -1935-1991)
signerad med dedikation och daterad -72, färglitografi, Numrerad II/XXI, bildstorlek 75,5 x 52 cm

Fack 15

Henk Wognum
Budhistorik (1 bud)

2290698
2016-01-29 15:05:12

2016-02-01 kl 20:56
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.