Annons och 1700-talsgravyr fiske, Göran Dyhlén

357340

ANNONS FISKE, Lundgrens fiskeredskapsfabrik, ca 19x10 cm, GRAVYR, 1700-tal, fiske med redskap, 14,5x19 cm, 2 st

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Budhistorik (2 bud)

2359005
2345892

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.