Fiskekorg, Göran Dyhlén

357327

FISKEKORG, med axelrem, flätad, 1950-tal, 26, 32x17 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Fiskekorg, Göran Dyhlén

Budhistorik (3 bud)

2360345
500
2360343
2342748

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.