Gotländsk fiskekorg, Göran Dyhlén

357325

FISKEKORG med handtag, flätad med läderbeslag, Gotländsk, 21, 23x12 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Smärre skador

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

2358159
2354631

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.