Fiskekont, Göran Dyhlén

357324

FISKEKONT, näver och trä, 1800/1900-tal, 21, 30x15 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Fiskekont, Göran Dyhlén

Budhistorik (9 bud)
2360485
700
2360482
650
2360483
600
2360482
550
2360450
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.