M Pyk

357322

MADELEINE PYK (född 1934): "Evergreens", signerad och ea, färglitografi, bladmått 57x44 cm

Oramad

Rum 9

M Pyk
Budhistorik (20 bud)
2297167
1 400
2297871
1 400
2297167
1 300
2297870
2297167

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.