Åltina, Göran Dyhlén

357319

ÅLTINA på släde, rotting, 1800/1900-tal, längd 106 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Åltina, Göran Dyhlén

Budhistorik (26 bud)
2360138
2 400
2360137
2360132
2360136
2360132
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.