Mjärde, Göran Dyhlén

357196

MJÄRDE, tjärad, 1900-talets början, längd 95 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Mjärde, Göran Dyhlén

Budhistorik (21 bud)
2360859
2360864
2360859
1 900
2360856
1 800
2360858
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.