Gotländsk fiskesump, Göran Dyhlén

357195

FISKEKORG, flätad, Gotländsk, tidigt 1900-tal, höjd 40 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (30 bud)
2360041
2 800
2360039
2 600
2360023
2 400
2360020
2359991

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.