Sugga, Göran Dyhlén

357193

BÅTSUMP "Sugga", järnbeslagen, 1800/1900-tal, längd 122 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Sugga, Göran Dyhlén

Budhistorik (15 bud)
2359970
2 600
2356044
2 400
2359967
2356044
2359966
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.