Pimpelstol, Göran Dyhlén

357190

PIMPELSTOL, trä och spån, 1900-talets början, höjd 46 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Pimpelstol, Göran Dyhlén

Budhistorik (15 bud)
2360146
2360028
2360028
950
2359933
900
2359933

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.