Grafiska blad 3 st, Picasso, Bonnard och Renoir

357186

GRAFISKA BLAD, Pablo Picasso, efter, osign, 30x23 cm.
Pierre Bonnard, etsning. "Konstnären". osign, 19,5x12, Auguste Renoir, (1841-1919) "Sur la plague" etnsning, senare avdrag, signerad i plåt, 12x7 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (18 bud)
2300832
2301228
2300832
1 400
2300806
1 300
2300831

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.