Pimpelspön, Göran Dyhlén

357185

PIMPELSPÖN, 7 st, diverse, 1900-talets första hälft

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse skador

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Pimpelspön, Göran Dyhlén

Budhistorik (9 bud)
2358865
2349376
2358863
2349376
900
2358862
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.