Flugfiskerulle, Göran Dyhlén

357171

FLUGFISKERULLE, mässing, troligen England, 1800-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Flugfiskerulle, Göran Dyhlén

Budhistorik (7 bud)
2358332
2359130
2358332
2356711
750
2354959
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.