Metrevsrullar, Göran Dyhlén

357169

METREVSRULLAR, 6 st äldre engelska i mässing, 1800/1900-tal

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Diverse, Fiske, Temaauktion, Göran Dyhléns fiskesamling

Nybrogatan 32, Stockholm

Metrevsrullar, Göran Dyhlén

Budhistorik (5 bud)
2358772
2355070
600
2354935
500
2351140
450
2344833

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.