Rembrandt, samt Hubert von Herkomer 3 etsningar

357168

REMBRANDT (1606-1669): (2) "The Windmill", samt "The Omval" kopior efter etsningar signerade och daterade 1641 resp 1645 i plåten, ca14,5x20,5 resp. 15,5x19,5 cm; senare avdrag. HUBERT von HERKOMER (1849-1914): Landsväg, grafiskt blad, ca 15,5x22,5 cm; senare avdrag

Visas på Geijersgatan, Göt4eborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

2300942
2016-02-02 18:13:18

2016-02-02 kl 18:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.